Victron Centaur Charger - 50AMP, 12/50(3), 120-240V [CCH012050000]
MPN:
CCH012050000
Description
Centaur Charger - 50AMP, 12/50(3), 120-240V
The range spans 12V and 24V models from 16A through to 100A.