Victron Skylla-IP65 12/70 1+1 120-240VAC Battery Charger [SKY012070000]
MPN:
SKY012070000
Condition:
Brand New
Availability:
In Stock
Description
Skylla-IP65 12/70 1+1 120-240VAC Battery Charger
Both models are available in two versions:
  • 3 full rated outputs
  • 1 full rated output together with an isolated 3A trickle charge output for a starter battery
Models:12V/70A & 24V/35A