Balmar Alternator 250 AMP 12V 3.15" Dual Foot Saddle K6 Pulley [XT-CR-250-K6]
MPN:
XT-CR-250-K6
Condition:
Brand New
Availability:
Backordered - Call (800) 305-2726 to Order
Shipping:
Out of Stock
Description
Alternator 250 AMP 12V 3.15" Dual Foot Saddle K6 Pulley
Alternator, XT Series, 250A, 12V, Spindle Mount (Single Foot), 3.15in, K6 Serpentine Pulley, Case Ground
Specifications:
  • Amperage: 250A