Sebba Shade 8 x 12 ft. White Sun Shade f/Boats 26'+ [SS8X12WHT]
MPN:
SS8X12WHT
Availability:
Backordered - Call (800) 305-2726 to Order
Shipping:
  • Sebba Shade Sebba Shade 8 x 12 ft. White Sun Shade f/Boats 26'+ [SS8X12WHT] MyGreenOutdoors
Out of Stock
Description
8 x 12 ft. White Sun Shade for Boats 26'+
Quality: High quality, durable construction. Blocks 98% of harmful UVA/UVB rays.
Specifications:
  • Color: White
  • Fits: Boats from 22’ to 30’+
  • Dimensions Inflated: 8’-4” x 12’-4”
  • Dimensions Deflated: 24” x 14” x 12”